Seznamte se s Mikem a Lili

Mike je obyčejný vysokoškolák z katolické rodiny, s Bohem už to však dávno vzdal. Když mu zemře otec a on poté stráví noc v hospodě a následně s Monikou v posteli, ještě netuší, že mu hned následujícího dne do oka padne hodná a věřící dívka Liliana. Životy všech tří se ocitají na velké křižovatce. Mike si chce dát do pořádku svůj život, aby měl Lili co nabídnout. Lili neví, jestli začít chodit s klukem, který má za sebou náhodnou opileckou noc. A Monika? K víře má daleko, žije v luxusním domě se svou rozvedenou matkou a vlastně moc neví, co od života chce. Noc s Mikem však bude mít své následky. Jak se s nimi Monika vyrovná? A jak to všechno ovlivní vztah Mika a Lili?

Začtěte se do romantického příběhu líčeného z pohledu všech třech stran trojúhelníku.

Mike a Lili Mike a Lili Mike a Lili

Michal Nikl, kterému nikdo neřekne jinak než Mike, žije v moravském městečku Sochory se svojí matkou a třemi mladšími sourozenci. Studuje první ročník stavební fakulty v Brně.

Liliana Kučerová nesnáší své jméno a je ráda, když se jí říká Lili. V Sochorech bydlí s rodiči a mladším bratrem Martinem. Je v prvním ročníku filozofické fakulty v Brně, kde si vybrala obory angličtina a polština.

Monika Popelková má bohatou mámu, se kterou obývá secesní vilu u sochorského Národního domu. Od září studuje ekonomickou fakultu v Ostravě.